Gdzie kupić olej słonecznikowy tłoczony na zimno?

Fotografia z wizerunkiem dojrzałego słonecznika

Zamierzasz włączyć olej słonecznikowy do swojej diety lub zastosować go podczas domowych zabiegów pielęgnacyjnych? Podpowiadamy, gdzie kupić olej słonecznikowy tłoczony na zimno, aby mieć pewność najwyższej jakości, a co za tym idzie – w pełni korzystać z jego dobroczynnych właściwości.

Świeżość, tradycyjne metody tłoczenia oraz idealne warunki przechowywania

Gwarancją wysokiej jakości oleju słonecznikowego jest jego świeżość, wykorzystywanie dobrych, starannie wyselekcjonowanych ziaren oraz przestrzeganie tradycyjnych metod tłoczenia w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni. Dlaczego świeżość jest tak istotna? Otóż każdy olej ma najwięcej wartości oraz cennych składników zaraz po wytłoczeniu. Jeśli więc wybierzesz olej, który nie oczekuje na Ciebie przez długie tygodnie na sklepowej półce, ale zostaje wytłoczony według tradycyjnej metody dopiero po Twoim zamówieniu, możesz w pełni cieszyć się jego dobroczynnym działaniem, delikatnym smakiem pestek słonecznika oraz pięknym aromatem. Zastanawiasz się, gdzie kupić olej słonecznikowy nierafinowany, który będzie wyróżniał się świeżością oraz zastosowaniem tradycyjnej metody tłoczenia? Sprawdź ofertę Olejarni GAJA!

Decydując się na zakup oleju w sklepie internetowym należącym do olejarni, wybierasz produkt, który trafia do Twoich rąk bezpośrednio od producenta. Oprócz tego możesz szybko zweryfikować, w jaki sposób olej jest uzyskiwany, skąd pochodzą wykorzystywane do produkcji ziarna, a także upewnić się, że wybrany olej jest w 100% naturalny, pozbawiony dodatków chemicznych i konserwantów oraz prawidłowo przechowywany. Warunki przechowywania wpływają na jakość oleju, dlatego też w olejarniach świeże oleje przelewane są do ciemnych butelek oraz umieszczane wyłącznie w chłodnych wnętrzach, z dala od promieniowania UV. Oleje przechowywane przez długi czas w jasnych pomieszczeniach, w których panuje temperatura pokojowa, tracą wszystkie swoje cenne właściwości. Niestety takie warunki przechowywania najczęściej spotykane są w sklepach stacjonarnych. Jak zatem widzisz, na pytanie, gdzie kupić olej słonecznikowy tłoczony na zimno jest tylko jedna, naturalna, pełna smaku i aromatu odpowiedź: bezpośrednio u producenta, w Olejarni GAJA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.