Dostawa

Dostawa olejarnia gaja

Dbając o jakość naszych usług, szczególną uwagę poświęcamy wysyłce, gdyż pragniemy aby otrzymali Państwo pełnowartościowy produkt w nienaruszonym stanie.

Większość olejów tłoczonych na zimno, to prawdziwe bogactwo kwasów z rodziny Omega-3, które są nieocenione dla naszego zdrowia, jednakże pod wpływem światła, powietrza i wysokiej temperatury bardzo szybko ulegają procesowi utleniania. Warunkiem zachowania wszystkich cennych właściwości, jakie posiadają oleje tłoczone na zimno jest ich odpowiednie przechowywanie: w warunkach chłodniczych bez dostępu światła i powietrza.

Olej bezpośrednio po wytłoczeniu umieszczany jest na ok. 1-2 dni w naszej chłodni, gdyż podczas tego okresu dochodzi do procesu naturalnej sedymentacji, a następnie jest rozlewany do butelek wykonanych z ciemnego szkła, aby dodatkowo chronić go przed utratą cennych właściwości.

Wszystkie nasze oleje wysyłane są do klienta w specjalnych termoizolacyjnych opakowaniach styropianowych, które chronią oleje przed wysoką temperaturą oraz światłem słonecznym, jak również zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym przesyłki podczas transportu. Państwo otrzymujecie gwarancję, że otrzymacie zamówione produkty w nienaruszonym stanie, świeże oraz pełne właściwości odżywczych.

KOSZTY DOSTAWY

  • 11,90 zł – InPost Paczkomaty – NAJTAŃSZA DOSTAWA!
  • 12,90 zł – InPost Kurier
  • 14,90 zł – InPost Paczkomaty Pobranie
  • 15,90 zł – InPost Kurier Pobranie
  • 17,90 zł – DHL odbiór punkcie
  • 22,90 zł – DHL Kurier Pobranie

DARMOWA DOSTAWA – przy zakupach powyżej 199,00

TERMIN DOSTAWY

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych.

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas na sklep@olejarnia-gaja.pl lub zadzwoń pod numer 695 617 800

Zapraszamy 🙂