O nas

Olejarnia Gaja to firma rodzinna, powstała z pasji do natury, która kryje niezliczone pokłady bogactwa smaków i aromatów. Znajduje się w starym, rodzinnym ogrodzie, otoczonym drzewami, bujną roślinnością oraz małym stawem. Cisza, spokój, obcowanie z przyrodą sprawiają, że tłoczenie najlepszej jakości olejów jest dla nas relaksem i przyjemnością. W właśnie takim otoczeniu, naturalnym i ekologicznym powstają oleje, jakich od nas oczekujesz 🙂

Olejarnia Gaja

Olejarnia GajaOlejarnia GajaOlejarnia Gaja

Oleje tłoczone są na małą skalę, samodzielnie. Dbamy o każdy detal, począwszy od wyboru dostawców nasion, aż do momentu napełnienia butelek świeżym, pachnącym i aromatycznym olejem.

Nasze oleje to tzw. „Oleje Dziewicze” (Extra Virgin Oils), które poprzez tradycyjną metodę tłoczenia, zachowują wszystkie, zawarte w ziarnach składniki odżywcze oraz cenne właściwości lecznicze.

Najwyższa jakość – 100% natury

Nasze oleje tłoczone są na zimno według tradycyjnej metody, w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni. Są to produkty w 100% naturalne, ponieważ nie zawierają żadnych dodatków chemicznych ani konserwantów. Oleje są nieoczyszczone i nierafinowane, dlatego zachowują wszystkie znajdujące się w ziarnach składniki odżywcze, które decydują o ich unikalnych i cennych właściwościach zdrowotnych oraz pielęgnacyjnych.

Naturalne oleje zimnotłoczone
Naturalne oleje tłoczone na zimno – Olejarnia Gaja

Do produkcji olejów wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane ziarna, od sprawdzonych, polskich dostawców, pochodzące z terenów czystych ekologicznie. Dbanie o jakość jest dla nas najważniejsze, na wszystkich etapach. Ziarno, produkt, opakowanie, dostawa, bezpośredni kontakt z klientem to elementy, które staramy się wznieść na najwyższy poziom.

 

Gwarancja świeżości

Oleje tłoczymy na świeżo, bezpośrednio na Twoje zamówienie. Nie czekają na półce, dlatego są pełne smaku i aromatu. Co najważniejsze, kryją w sobie skarbnicę naturalnych składników odżywczych, witamin i minerałów, kwasów tłuszczowych oraz składników antyoksydacyjnych.

Bezpieczna dostawa

 Zamówione oleje wysyłamy w ciemnych butelkach oraz w termoizolacyjnych, styropianowych opakowaniach, które chronią olej przed światłem i wysoką temperaturą.

Podsumowując,  chcielibyśmy Państwu zagwarantować, że zamówione produkty otrzymają Państwo w nienaruszonym stanie, świeże oraz pełne właściwości odżywczych. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do zakupów!!!