Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

olejarnia-gaja.pl

z dn. 28.07.2016 r.

Logo 120x120 - Olejarnia Gaja

 1.  Właścicielem sklepu internetowego, działającego pod adresem oleajrnia-gaja.pl, jest firma GAJA Bartłomiej Urjasz, z siedzibą pod adresem 32-828 Biadoliny Szlacheckie 228. Działalność gospodarcza firmy GAJA została zarejestrowana pod numerami: NIP 873 282 53 71, Regon: 365001778.
 2. Sprzedaż internetowa prowadzimy na podstawie niniejszego regulaminu.
 3. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym GAJA jest równoznaczne z akceptacją i przestrzeganiem zawartych w regulaminie zasad, jak również z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji zamówienia oraz obsługi klienta.
 4. Zamówienia można składać na stronie internetowej: olejarnia-gaja.pl, jak również telefonicznie. Realizacja zamówienia następuje wówczas, gdy do sprzedającego dotrze wiadomość z informacją o dokonaniu zakupu oraz formą wybranej płatności.
 5. Ceny towarów oraz koszty dostawy są cenami brutto (z VAT) wyrażonymi w złotych polskich(PLN).
 6. Klient do dyspozycji ma następujące warianty dostawy/odbioru zamówienia:
 • Odbiór osobisty, za który nie pobieramy opłaty.
 • Przesyłka kurierska realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub InPost po wcześniejszej przedpłacie na konto firmy.
 • Przesyłka kurierska pobraniowa realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej lub InPost (płatność w momencie dostawy).
 1. Koszt dostawy pokrywa kupujący. W zależności od wyboru formy płatności do wartości zamówienia należy doliczyć koszt dostawy (w zależności od wybranej opcji dostawy i płatności):
 • 14,90 zł – InPost Paczkomaty – NAJTAŃSZA DOSTAWA!
 • 15,90 zł – InPost Kurier16,90 zł – InPost Paczkomaty Pobranie
 • 18,90 zł – InPost Kurier Pobranie
 • 15,90 zł – DPD odbiór punkcie
 • 16,90 zł – DPD Kurier
 • 19,90 zł – DPD Kurier Pobranie
 • Darmowa dostawa – zamówienie powyżej 199.00 zł.
 1. Podane ceny dostawy obowiązują wyłącznie na terenie Polski.
 2. Numer konta, na który kupujący jest zobowiązany dokonać wpłaty w przypadku płatności przelewem: ING Bank Śląski S. A.: 86 1050 1562 1000 0092 2886 9518
 3. Przy realizacji zamówienia zagranicznego zobowiązujemy kupującego do każdorazowego ustalenia kosztów dostawy. Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]
 4. Dostawy poza granice Polski realizujemy wyłącznie po przedpłacie na konto firmy należności z tytułu zamówienia i dostawy.
 5. Wszystkie zamówienia, które nie zostaną opłacone w terminie 14 dni od daty złożonego zamówienia zostaną anulowane.
 6. Termin otrzymania przesyłki jest równy czasowi realizacji zamówienia wraz z przewidywanym czasem dostawy.
 7. Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny, jak również na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT,  po wcześniejszym zaznaczeniu takiej opcji w formularzu zamówienia.
 8. Bardzo cenimy sobie lojalność. Klienty posiadający własny profil oraz po dokonaniu sumarycznych zakupów na kwotę co najmniej 1000 zł otrzymuje stały rabat na wszystkie produkty w wysokości 10% przydzielony do osobistego profilu.
 9. Reklamacje związane z mechanicznymi uszkodzeniami przesyłki, które powstały podczas transportu, rozpatrujemy wyłącznie w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy transportowej protokołu reklamacyjnego w momencie odbioru przesyłki, który należy zatrzymać do wyjaśnienia reklamacji.
 10. Wszelkie uwagi bądź reklamacje przyjmujemy wyłącznie na adres: [email protected].
 11. Klient ma prawo zwrócić towar bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty zakupu
 12. Zwracany towar należy odesłać na adres sklepu wraz z dokumentem potwierdzającym sprzedaż, otrzymanym przy zakupie.
 13. W przypadku, gdy na dokumencie potwierdzającym sprzedaż jest więcej towarów niż towar zwracany, odeślemy nowy paragon uwzględniający zwrot.
 14. W przypadku odkrycia wady w nabytym towarze należy jak najszybciej skontaktować się z obsługą sklepu w celu zgłoszenia reklamacji.
 15. Sklep zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie opublikowanym na stronie internetowej sklepu.