Oleje naturalne zimnotłoczone – nierafinowane

Tempo życia, jakie prowadzimy sprawia, że dbanie o nasz wygląd i zdrowie wymaga odpowiednich, najlepiej ekologicznych produktów. Oleje naturalne, które wytwarzamy w naszej pracowni są świetnym rozwiązaniem zarówno dla naszego zdrowia, jak i dobrego samopoczucia, ponieważ wykazują szereg dobroczynnych właściwości. Dzięki nim łatwiej zadbać o nasz organizm zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, a ekologiczny skład i metody wytwarzania gwarantują ich najwyższą jakość.

Nasz sklep internetowy oferujący oleje naturalne to bogaty wybór produktów przeznaczonych zarówno do celów spożywczych, jak i kosmetycznych. Metody tłoczenia, jakie wypracowaliśmy w ciągu kilku lat pracy, pozwalają wydobyć z roślin głębię smaku, aromatu, zapachu oraz dobroczynne właściwości – wszystko, co najlepsze, czym obdarowuje nas przyroda. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć zarówno najbardziej popularne oleje naturalne, wytłaczane na zimno z ziaren lnu czy słonecznika, jak i dużo mniej popularnych takich jak czarnuszki, ogórecznika, a także pestek dyni i moreli. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego i wybrania wyrobu, który najlepiej odpowie da Państwa potrzeby i pozwoli zadbać o zdrowy wygląd i dobre samopoczucie.

 • Olej lniany
  Olej lniany
  Od: 23.00
  Wybierz opcje
 • OLEJ RYDZOWY tłoczony na zimno, nierafinowany, 100% naturalny
  OLEJ RYDZOWY tłoczony na zimno, nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 24.00
  Wybierz opcje
 • OLEJ SEZAMOWY tłoczony na zimno, nierafinowany, 100% naturalny
  OLEJ SEZAMOWY tłoczony na zimno, nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 27.00
  Wybierz opcje
 • Olej z ogórecznika
  Olej z ogórecznika
  Od: 55.00
  Wybierz opcje
 • OLEJ Z PESTEK DYNI tłoczony na zimno, nierafinowany, 100% naturalny
  OLEJ Z PESTEK DYNI tłoczony na zimno, nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 39.00
  Wybierz opcje
 • Olej z pestek moreli 
  Olej z pestek moreli 
  Od: 35.00
  Wybierz opcje
 • Olej konopny
  Olej konopny
  Od: 24.00
  Wybierz opcje
 • Olej z czarnuszki
  Olej z czarnuszki
  Od: 35.00
  Wybierz opcje
 • Olej z ostropestu plamistego
  Olej z ostropestu plamistego
  Od: 24.00
  Wybierz opcje
 • Olej kokosowy
  Olej kokosowy
  Od: 19.00
  Wybierz opcje
 • Olej z wiesiołka
  Olej z wiesiołka
  Od: 44.00
  Wybierz opcje
 • OLEJ SŁONECZNIKOWY tłoczony na zimno, nierafinowany, 100% naturalny
  OLEJ SŁONECZNIKOWY tłoczony na zimno, nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 18.00
  Wybierz opcje

Olejarnia Gaja – najwyższa jakość i sto procent natury 

Oleje to produkty, które zdecydowanie warto wprowadzić do swojego codziennego życia. Zanim jednak to zrobisz, powinieneś starannie dobrać źródło, w którym będziesz je nabywać – tak, aby były jak najbardziej wartościowe i jak najskuteczniejsze. Te dostępne w naszym sklepie to tzw. “oleje dziewicze” (od angielskiego Extra Vergin Oils), które wytwarzane są zgodnie z tradycyjną i sprawdzoną metodą. Tłoczymy je na zimno, czyli w temperaturze nie wyższej niż 40 stopni, co pozwala zachować jak największą ilość obecnych w roślinach cennych składników odżywczych. Ponadto są one nierafinowane i nieoczyszczone, nie zawierają również żadnych  sztucznych dodatków, w tym konserwantów. Krótko mówiąc – jeśli interesują Cię naprawdę zdrowe oleje, to warto postawić na nasze!

Do kolejnych atutów naszych produktów należy to, że powstają ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości ziaren pochodzących od zaufanych, polskich dostawców. Dodatkowo każdy olej tłoczony jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu do rąk klientów trafiają świeże i pełnowartościowe wyroby. Olejarnia Gaja to miejsce tworzone przez ludzi z pasją oraz ogromną wiedzą o roślinach i posiadanych przez nie właściwościach. Nasze oleje to produkty, które pokochasz już od pierwszej chwili ich używania!

 Zdrowe oleje – warto regularnie po nie sięgać! 

Oleje to produkty, które mają na ludzki organizm naprawdę doskonały wpływ. Zawierają mnóstwo cennych składników odżywczych, dzięki czemu nie tylko doskonale wzmacniają i poprawiają odporność, ale pozwalają również uniknąć wielu dolegliwości, a nawet pomagają w ich leczeniu. W produktach tych obecne są przede wszystkim duże ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych (Omega-3 i Omega-6), które pełnią w organizmie bardzo ważną rolę, a których w diecie większości z nas brakuje. Oprócz tego oleje posiadają także doskonałe właściwości kosmetyczne – świetnie wpływają na stan cery, paznokci i włosów. W celach “urodowych” można je stosować nie tylko od wewnątrz (do picia), ale także na zewnątrz. Mamy nadzieję, że zechcesz przekonać się o cennych właściwościach i działaniu różnego rodzaju olejów na własnej skórze. Olejarnia Gaja czeka na Twoje zamówienie!