Oleje na odchudzanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Olej lniany nierafinowany, 100% naturalny
  Olej lniany nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 19.00
  Wybierz opcje
 • Olej sezamowy nierafinowany, 100% naturalny
  Olej sezamowy nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 32.00
  Wybierz opcje
 • Olej konopny nierafinowany, 100% naturalny
  Olej konopny nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 28.00
  Wybierz opcje
 • Olej kokosowy nierafinowany, 100% naturalny
  Olej kokosowy nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 25.00
  Wybierz opcje

Oleje na odchudzanie

Oleje roślinne mają niezwykle korzystny wpływ na nasz organizm. Nie tylko wspomagają wchłanianie witamin czy składników mineralnych, lecz pomagają również przyspieszyć metabolizm i zredukować uczucie głodu. Na olejarnia-gaja.pl znaleźć można bogaty wybór wysokiej jakości olejów na odchudzanie. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób chcących zrzucić zbędne kilogramy.

Sprawdzone oleje na odchudzanie

Jakiego rodzaju oleje na odchudzanie najlepiej sprawdzają się w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej? Do grupy tej zaliczają się:

  • olej lniany – zawarte w nim wielonienasycone kwasy tłuszczowe pomagają w przywróceniu i utrzymaniu równowagi hormonalnej. Kwasy Omega-3 skutecznie regulują metabolizm, wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i hamują powstawanie nowej. Jak pokazują wyniki badań, regularne przyjmowanie 2 łyżek oleju lnianego dziennie w znaczącym stopniu przyczynia się do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi oraz utraty wagi. Dodatkowo oczyszcza on wątrobę, wspomagając proces spalania tłuszczu oraz zapobiega zaparciom, pomagając pozbyć się zalegających w jelitach resztek. Oprócz tego olej lniany redukuje obrzęki, pomaga pozbyć się zatrzymanej w organizmie wody i znacząco zmniejsza apetyt na słodycze po posiłkach;
  • olej kokosowy – wspiera utratę wagi i kontroluje łaknienie. Jako jedyny spośród wszystkich tłuszczów spożywczych nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej w organizmie. Jego regularne przyjmowanie przyspiesza metabolizm i reguluje rytm wypróżnień, ułatwiając walkę ze zbędnymi kilogramami. Do cennych właściwości oleju kokosowego zaliczyć można także poprawę wchłaniania magnezu, wapnia oraz pozostałych składników odżywczych. Jego przyjmowanie zaleca się również osobom aktywnym fizycznie. Gwarantuje on należyty poziom energii niezbędny do poprawy uzyskiwanych wyników sportowych, co związane jest z wysoką zawartością średnio-łańcuchowych kwasów tłuszczowych, które są przekształcane w wątrobie, absorbowane w postaci energii i całkowicie spalane;
  • olej z pestek dyni na odchudzanie – bardzo dobrze radzi sobie ze spalaniem zbędnych tłuszczów. Dodatkowo nie odwadnia, a zamiast tego reguluje gospodarkę wodną organizmu.