Oleje dla aktywnych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Olej lniany nierafinowany, 100% naturalny
  Olej lniany nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 19.00
  Wybierz opcje
 • Olej konopny nierafinowany, 100% naturalny
  Olej konopny nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 28.00
  Wybierz opcje
 • Olej kokosowy nierafinowany, 100% naturalny
  Olej kokosowy nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 25.00
  Wybierz opcje

Ekologiczne, zimnotłoczone oleje dla aktywnych

W dzisiejszych czasach w codziennym życiu i funkcjonowaniu coraz częściej nieświadomie rezygnujemy z jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Co więcej, organizmowi przyzwyczajonemu do siedzenia za biurkiem, w momencie wysiłku po prostu brakuje sił i energii. Oczywiście istnieje wiele sposobów, aby tak nie było. Przede wszystkim, potrzebujemy odpowiedniego, kompleksowego oraz zróżnicowanego odżywiania, które dostarczy organizmowi to, czego najbardziej potrzebuje, aby optymalnie funkcjonować.

Logo 120x120 - Olejarnia Gaja

Wypróbuj naturalne oleje tłoczone na zimno z naszej małej rodzinnej olejarni. Dzięki nim wzbogacisz Swoją dietę o odpowiednie składniki, bardzo potrzebne podczas aktywności fizycznej. Sięgnij po olej:

 • lniany – zawiera on ponad 90% nienasyconych kwasów tłuszczowych, z czego aż połowę stanowi kwas Omega-3, który ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania organizmu. W składzie oleju lnianego znajdziesz także witaminę E oraz antyoksydanty. Dlaczego warto regularnie przyjmować olej lniany? Skutecznie wzmacnia on na funkcjonowanie organizmu, gdyż zawarte w nim kwasy Omega-3 odpowiadają za transport tlenu po organizmie, co jest kluczowe przy wysiłku fizycznym. Co więcej, naturalny olej lniany obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów, zapobiega nowotworom,
 • kokosowy – zawiera około 90% tłuszczów nienasyconych, które są jednymi z podstawowych źródeł energii. Olej ten jest tłoczony na zimno, w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza, co sprawia, że zachowuje wszystkie, cenne właściwości odżywcze.  Olej kokosowy zawiera kwas foliowy, wapń, magnez, potas, cynk, sód, żelazo, witaminy z grupy B, witaminę C oraz witaminę E,
 • konopny – uznawany jest on za jeden z najbardziej wartościowych olejów naturalnych. W aż 80% składa się on z nienasyconych kwasów tłuszczowych. Olej konopny zawiera również szereg witamin, minerałów oraz przeciwutleniaczy. Wspomaga on układ odpornościowy oraz sercowo-naczyniowy, łagodzi stany zapalne, chroni przed rozwojem nowotworów i wykazuje działanie przeciwbólowe.