Oleje na włosy

Jak w kompleksowy sposób zadbać o swoje kosmyki? Godnym polecenia uzupełnieniem produktów dostępnych na sklepowych półkach są oleje na włosy z asortymentu Olejarni Gaja. Dopasowując wyrób tego typu, pod uwagę wziąć należy porowatość kosmyków. Wyróżnia się pasma niskoporowate, średnioporowate oraz wysokoporowate. Pierwsze z nich są najzdrowsze. Ich łuski są domknięte i ściśle do siebie przylegają. Dodatkowo włosy tego typu szybko tracą objętość, a także bywają problematyczne w stylizacji. Pasma średnioporowate nie są ani przesuszone, ani zniszczone. Łuski nie przylegają w tym przypadku ściśle do włosa. Kosmyki tego typu są lekko matowe i mogą mieć skłonność do wypadania czy rozdwajania. Jeżeli chodzi natomiast o włosy wysokoporowate, są one suche, często się puszą, a ich łuski odstają. W dotyku są sztywne, szorstkie, pozbawione blasku oraz nawilżenia. Bardzo często stają się takie na skutek zabiegów takich jak prostowanie czy farbowanie. W naszej ofercie znajdziesz oleje dopasowane do każdego typu włosów – możesz zaopatrzyć się w kilka buteleczek, by stworzyć fantastyczny zestaw olejów do włosów idealny do dbania o swój typ kosmyków. Stwórz naturalny komplet do pielęgnacji, którego używanie będzie czystą przyjemnością! Sprawdź koniecznie, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Olej lniany nierafinowany, 100% naturalny
  Olej lniany nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 19.00
  Wybierz opcje
 • Olej sezamowy nierafinowany, 100% naturalny
  Olej sezamowy nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 32.00
  Wybierz opcje
 • Olej z czarnuszki nierafinowany, 100% naturalny
  Olej z czarnuszki nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 41.00
  Wybierz opcje
 • Olej kokosowy nierafinowany, 100% naturalny
  Olej kokosowy nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 25.00
  Wybierz opcje
 • Olej słonecznikowy nierafinowany, 100% naturalny
  Olej słonecznikowy nierafinowany, 100% naturalny
  Od: 15.00
  Wybierz opcje

Naturalne oleje do włosów – mamy je w naszym sklepie!

Nie ma jednego oleju, który w magiczny sposób zadziała na każdy rodzaj włosów. Warto mieć tego świadomość, decydując się na wprowadzenie tego typu produktów do swojej pielęgnacji. W każdym przypadku warto jednak postawić na naturalne oleje na włosy od sprawdzonego producenta, który szczególną uwagę poświęca składnikom oraz samej produkcji. My takim jesteśmy! W naszej ofercie znajdziesz zarówno olej do olejowania włosów nisko-, średnio-, jak i wysokoporowatych z atrakcyjnym, naturalnym składem. Stawiamy na naturę w każdym wydaniu – tyczy się to sposobu żywienia, pielęgnacji twarzy oraz właśnie kosmyków. Nakładany olej na końcówki włosów wygładzi je oraz stanie się sprzymierzeńcem w wielu problemach.

Jaki olej na włosy?

Zmagasz się z suchością? Olejek do włosów suchych i puszących się tłoczony z nasion lnu może okazać się dla nich zbawieniem! A może Twoje włosy wyglądają na zdrowe, ale jednocześnie czegoś im brakuje? Posiadasz zatem kosmyki średnioporowate, a do tzw. średnioporów świetnie sprawdzi się olej słonecznikowy. Jeśli chodzi o olej na włosy niskoporowate, godnym polecenia jest kokosowy. Sięgnąć mogą po niego także posiadaczki pasm kręconych. Będzie on świetnym produktem o działaniu nawilżającym oraz odżywczym. Jeśli zauważasz, że Twoim kosmykom raz brakuje nawilżenia, po czym widoczne jest ich obciążenie bądź jeszcze inne problemy, możesz śmiało skomponować swój własny zestaw olejów do włosów, kupując kilka buteleczek naszych doskonałych wyrobów. Mieszając je dowolnie, z pewnością uzyskasz najlepsze dopasowanie do swoich potrzeb!

W naszym sklepie znajdziesz sprawdzone, wysokiej jakości oleje, które stosowane na suche włosy przed umyciem sprawią, że kosmyki odzyskają dawny blask, nawilżenie oraz będą wygładzone, nawet jeśli ich główną cechą jest puszenie się. Postaw na dobro płynące z natury – nasz sklep od teraz będzie miejscem, w którym będziesz zaopatrywać się w zapasy oleju do każdego rodzaju włosów!